Sentetik Buz Pisti Solüsyonu

Anasayfa Blog Sentetik Buz Pisti Solüsyonu

Sentetik Buz Pisti Solüsyonu Nedir?

EZ GLIDE 350 Buz Pisti Solüsyonu, tüm sentetik buz pisti yüzeylerinde kullanılmak üzere geliştirilen, toksik olmayan, leke bırakmayan püskürtme yöntemi ile kullanılan bir üründür.  Buz pisti solüsyonu aynı zamanda buz pateni kayma performansını arttırır.Sentetik Buz Pisti Solüsyonu

EZ GLIDE 350 Sentetik Buz Pisti Solüsyonu tamamen suda çözünürlüğe sahip olup, çevre dostudur. EPA onaylıdır ve silikon içermez.Buz pisti kayganlaştırıcı ürünlerin çoğunun buz pisti zeminine zarar vermesinin yanında, buz pateni seven misafirlerin de kıyafetlerinde leke oluşmasını sağlayabilir. EZ GLIDE 350 ile bu sorunu yaşamaz, buz pistinizin bakımını sağlarken niteliğinden bir şey götürmezsiniz. 

 

Sentetik Buz Pisti Bakımı Nasıl Yapılır?

Sentetik buz pisti bakımları, doğal buz pisti bakımlarına göre oldukça kolay ve zahmetsizdir. Günlük temizlik ihtiyacının süpürülme ve paspas yöntemleri ile karşılanabileceği buz pistlerine; haftada bir kez ise püskürtme yöntemi ile sentetik buz pisti solüsyonu uygulanması detaylı bir bakım gerçekleştirilmesi açısından yeterli olacaktır. 

Haftalık bakımlarının içine buz pisti patenlerinin haftada bir kez kontrol edilmesi ve bilenmesi de eklenebilir. Buz pisti patenlerinin bilenmemesi sonucu, kayma performansının %50’ye kadar düşmesi mümkündür. Buz pistlerinin yüksek kayganlık derecesi, patenlerin bilenme süresini uzatabilir. EZ GLIDE 350 buz pisti solüsyonları, pistin kayganlığını yitirmesinin önüne geçerek yüksek kayma performansını uzun süre korumasını sağlar. Yapılan uluslararası testlerde sentetik buz pisti solüsyonu uygulanan pistlerde kayma performansının % 90 – % 95 oranında artığı gözlemlenmiştir. Bu durum buz pisti ayakkabılarında bulunan çeliğinin bileme ihtiyacının ciddi anlamda azalmasına neden olmaktadır.

 

Solüsyon Nasıl Kullanılmalıdır?

Sentetik buz pisti solüsyonlarının haftada bir kez piste uygulanması yeterlidir. EZ GLIDE 350 Sentetik Buz Pisti Solüsyonu uygulaması buz pistinin büyüklüğü, kullanım sıklığına ve hava şartlarına göre farklılıklar göstermektedir. Örneğin 100 m2 sentetik buz pistinde haftanın 5 günü eğitim verildiğini yada aktivite yapıldığı düşünüldüğünde ortalama 3 gün aralıklar ile solüsyon tatbiki yapılması gerekmektedir. Bu durum da tesisinizin aylık ortalama 8-10 kg solüsyona ihtiyacı olduğunu göstermektedir. Bu rutin dışında ihtiyaç duyulan durumlarda ekstra olarak EZ GLIDE 350 buz pisti solüsyonu kullanmanız, pistinize zarar vermeyecektir.

 

Sentetik Buz Pisti Solüsyon Fiyatları

Piyasada kullanılan diğer buz pisti kaygınlaştırıcı ürünlerine nazaran daha kullanışlı ve zararsız olan EZ GLIDE 350 buz pisti solüsyonları, tamamen ithaldir. EZ GLIDE 350 sentetik buz pisti solüsyonu kullanımı buz pistinin büyüklüğü, kullanım sıklığı ve hava şartlarına göre değişmektedir. EZ GLIDE 350 buz pisti solüsyonları suda çözünürlüğe sahip olup çevre dostu olmasının yanı sıra EPA onaylı tek üründür.

EZ GLIDE 350 sentetik buz pisti solüsyonlarının ithalatı yılda bir kez yapıldığından ihtiyaçlarınız doğrultusunda talebinizi karşılayacak şekilde siparişlerinizi vermeniz tavsiye edilmektedir. Sentetik buz pisti fiyat listemiz aşağıda belirtildiği  gibidir.

5 KG 3.000 TL + KDV
10 KG 5.600 TL + KDV
20 KG 10.000 TL + KDV

NCS Spor çatısı altında EZ GLIDE 350 sentetik buz pisti solüsyonlarına kolayca ulaşabilirsiniz. 10 kg, 20 kg, 50 kg, 100 kg ve 200 kg’ lık bidon veya variller ile satılmakta olan sentetik buz pisti solüsyonlarına işin ehli bir marka adı altında ulaşmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir!

Sentetik Buz Pisti Solüsyonu

Sentetik Buz Pisti Onarım

NCS Spor olarak, bakımı aksamış; teknik, mekanik ve zemin sorunu olan buz pistlerinin bakım, onarım ve revize işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Sentetik Buz Pisti Solüsyonu

Buz Pisti İşletmeciliği

Buz pisti işletmeciliği yapmak istiyorsunuz fakat buz pisti incelikleri hakkında bir bilgiye sahip değil misiniz. buz pisti bakımı, buz pisti işletmeciliğine başlarken nerele dikkat etmelisiniz… Buz pisti işletmeciliğine dair her şeyi NCS Spor’dan öğrenebilirsiniz.

Sentetik Buz Pisti Solüsyonu

Buz Pisti İşletme Maliyetleri

Buz pisti işletmeciliğine başlarken ve işletme süresince yapacağınız harcamalar ve maliyet tablosuna değindiğimiz yazımızı okumaya davetlisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Whatsapp WhatsApp