Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda

BİZ KİMİZ

NCS SPOR, uzun yıllardan beri sentetik buz pisti ve doğal buz pisti sektöründe projelendirme, taahhüt ve anahtar teslim buz pistleri kurulumu, kiralaması ve buz pisti işletmeciliği hizmeti veren Türkiye'nin lider firmasıdır. Birbirinden değerli ve uzman ekibiyle yurt içi ve yurt dışı bir çok buz pisti projelerinin teslimatı başarı ile gerçekleştiren firmamız, önemli kurumların çözüm ortağıdır.

NCS SPOR bünyesinde sentetik buz pisti imalatı, anahtar teslim sentetik buz pisti projeleri, doğal buz pisti sistemleri, kiralık buz pistleri, buz pisti işletmeciliği, buz pisti bakım onarım hizmetleri, yedek parça ve ürün tedarikleri hizmeti vermektedir.

Hakkımızda
14

DOĞAL BUZ PİSTİ

109

SENTETİK BUZ PİSTİ SİSTEMLERİ

17

BUZ PATENİ İŞLETMECİLİĞİ

12

KİRALIK BUZ PİSTLERİ

Hakkımızda

MİSYONUMUZ

NCS SPOR ekibi olarak güvenilir, yeniliklere açık, her konuda ve proje de öncü yaklaşımı ile müşterilerimize ve yatırımcılarımıza her zaman en iyi ürünler ve en iyi hizmeti vermek istiyoruz.

VİZYONUMUZ

NCS SPOR ekibi olarak rakiplerinden farklı, sektöründe lider, pazarında güvenilir ve aranan firma olmak için yoğun çaba harcıyoruz.
Ülkemizin milli değerline önem vermek, çıkarlarını savunmak, tanıtıma katkı sağlamak en önemli görevlerimizden biridir.
Çevre ve doğa bilince ön planda tutan, diğer canlılara, doğa ve çevreye duyarlı çalışmalar, projeler üretmek en büyük hedeflerimiz arasındadır.

Whatsapp WhatsApp