Buz Pisti Bord Sistemleri

Anasayfa Ürünlerimiz Buz Pisti Bord Sistemleri

Sentetik ve doğal buz pistlerinde kullanılan bariyerler ( Bord ) buz pisti büyüklüğüne, kullanım özelliğine göre farklı ürünlerden imal ve montaj edilmektedir. Profesyonel buz pistlerinde[…]

Sentetik ve doğal buz pistlerinde kullanılan bariyerler ( Bord ) buz pisti büyüklüğüne, kullanım özelliğine göre farklı ürünlerden imal ve montaj edilmektedir. Profesyonel buz pistlerinde kullanılan bariyer sistemlerinin teknik özellikleri uluslararası federasyonlar tarafından verilmektedir.

Rekreasyon ve ticari amaçlı buz pistlerinde biraz daha hafif profil ve alüminyum ürünler kullanılmaktadır. Buz pisti bariyer sistemleri genellikle daldırma galvaniz, boyalı kutu profil ve alüminyum ürünlerden imal ve montaj edilmektedir.

Buz pisti bariyer üzerlerine ise özel bir plastik malzeme olan PE 300 - PE 500 ürünler kaplanarak monte edilir. Buz pisti bariyer sistemlerinde mimari ve dekoratif ürünler üretimi yapan firmamız aynı zamanda özel plastik malzemeler olan poliüretan, fiberglass vb. ürünler kullanarak darbe ve sakatlanmalara karşı koruyucu malzemeler kullanmaktadır.

Hafif ve orta ölçekli buz pistlerinde amatör veya yarı amatör olarak kullanılan buz pisti bariyer sistemleri yatırımcıların talepleri doğrultusunda farklı ölçü, renk ve tasarımlarda imal ve monte edilmektedir.

Genellikle sarı, beyaz, mavi, kırmızı ve şeffaf renklerin kullanıldığı buz pisti bariyer malzeme kalınlıkları 3 mm - 5 mm ve 10 mm olarak değişmektedir. Ortalama yüksekliği 100 cm ile 120 cm arasında değişen buz pisti bariyer sistemleri projelere göre de üretilebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Whatsapp WhatsApp