Paten Bileme Makineleri

Anasayfa Ürünlerimiz Paten Bileme Makineleri

Buz pistlerinin en önemli ekipmanları arasında yer alan paten bileme makineleri tam otomatik, yarı otomatik ve manuel olarak üç ayrı şekilde üretilip satılmaktadır. Paten tutma aparatı, taş düzenleyici elmas, paten bileme taşından[…]

 

Buz pistlerinin en önemli ekipmanları arasında yer alan paten bileme makineleri tam otomatik, yarı otomatik ve manuel olarak üç ayrı şekilde üretilip satılmaktadır. Paten tutma aparatı, taş düzenleyici elmas, paten bileme taşından[...]
oluşan paten bileme makineleri sadece elektrik ile çalışmaktadır.

Sentetik buz pistlerinde yoğun olarak wissota paten bileme makineleri ile saatte ortalama 25 çift paten bıçaklarına oluk açılmaktadır. SSM paten bileme makineleri de wissota paten bileme makinesi gibi yarı otomatik bir üründür.

Paten bileme makinelerinde artistik buz pateni ve buz hokeyi patenlerine daha profesyonel oluk açmak için ayrı bir düzenleme bölümü bulunmaktadır.

Otomatik paten bileme makinelerini kullanımı oldukça kolay ve basittir. Genellikle spor kulüpleri tarafından kullanılan bu makinenin kullanım ömrü sınırlıdır.

Yarı otomatik bir makine olan wissota ve ssm paten bileme makineleri kullanımı kolay, yedek parça sorunu olmayan ve oldukça dayanıklı bir üründür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Whatsapp WhatsApp