Kiralık Buz Pisti Sistemleri

Anasayfa Bizden Haberler Kiralık Buz Pisti Sistemleri

Kiralık buz pistleri yılın her dönemi açık alan veya kapalı alan fark etmeksizin sosyal projeler ve ticari amaçlar için tüm ekipmanları ile birlikte kurulan buz pistleridir. 

Kiralık Buz Pisti Sistemleri

Doğal Buz Pisti Kiralama

Doğal buz pisti sahalarında yapılan etkinliklerin artmasından dolayı buz pisti işletmeciliğine olan talep her geçen gün artmaya başlamıştır. 

Kiralık doğal buz pistleri dönemsel veya uzun süreli ihtiyaçlar fark etmeksizin birçok yatırımcı ve girişimci tarafından tercih edilmektedir. Doğal buz pisti kiralamak isteyen farklı sektörlerdeki girişimciler ve yatırımcılar; buz pistlerini denemek ve ileriyi görmek amacı ile doğal buz pisti kiralama hizmetinden faydalanmaktadırlar

Doğal Buz Pisti Nerelerde Kurulur?

Doğal buz pistleri, mevsimden etkilenmesinden dolayı genellikle kapalı alanlara kurulumu gerçekleşmektedir.  Doğal buz pisti kurulumu yapılacak alanlar;

 • AVM içleri
 • Oteller
 • Kapalı Eğitim Alanları
 • Spor Salonları

Doğal Buz Pisti Yatırım ve Maliyet

Sentetik buz pistine oranla daha yüksek maliyete olan doğal buz pisti maliyetini etkileyen faktörler bulunmaktadır. Bu faktörler;

 • Buz pist alanı
 • Bakımı
 • Soğutma sistemleri,
 • Aydınlatma Sistemleri
 • Buz Pisti Patenleri
 • Enerji maliyeti (aydınlatma, soğutma) gibi özellikler

Doğal Buz Pisti Bakım ve Onarım

Kiralık Buz Pisti Sistemleri

Doğal buz pistlerini düzenli olarak suya ihtiyacı olduğundan  bakımı gerçekleştirilmelidir. Periyodik olarak makine bakımlarının yapılmasına özen gösterilmelidir. NCS Spor olarak, yaşanan teknik, mekanik ve elektriksel tüm sorunlar uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Buz pisti sistemlerinin bakımının yanı sıra, buz pisti için kullanılan tüm yan ekipmanların (bariyer, bord, paten vb.) bakımını gerçekleştirmekteyiz.

Sentetik Buz Pisti Kiralama

Sentetik buz pisti sahalarında yapılan etkinliklerin artmasından dolayı buz pisti işletmeciliğine olan talep her geçen gün artmaya başlamıştır. 

Kiralık sentetik buz pistleri dönemsel veya uzun süreli ihtiyaçlar fark etmeksizin birçok yatırımcı ve girişimci tarafından tercih edilmektedir. Sentetik buz pisti kiralamak isteyen farklı sektörlerdeki girişimciler ve yatırımcılar denemek ve ileriyi görmek amacı ile sentetik buz pisti kiralama hizmetinden faydalanmaktadırlar.

Sentetik Buz Pistleri Nerelerde Kurulur? 

Ortalama 100 m2 ile 500 m2 arasında kiralanan sentetik buz pisti tesisleri genellikle alışveriş merkezleri, oteller, belediyeler, spor sahaları, parklar vb yerlere kurulmaktadır.

Sentetik Buz Pisti Yatırım ve Maliyet

Buz pistleri için her geçen gün rağbet artmakla beraber pek çok kişide buz pisti işletmeciliğine yönelmektedir. Sentetik buz pisti maliyetini etkileyen bazı faktörler bulunmaktadır. Bu faktörler, 

 • Sentetik Buz Pisti İçin Gerekli Alan 

Ortalama 200 m2 sentetik buz pisti tesisi için yaklaşık 250 bin ₺ ile 300 bin ₺ arasında bir maliyet çıkmaktadır.

 • Buz Pisti Panelleri

Kalınlıkları, kullanıldığı alanın kapalı veya açık olmasına göre değişim göstermekle beraber maliyetleri de bu faktörlere göre değişkenlik göstermektedir.

 • Sentetik Buz Pisti Solüsyonu
 • Aydınlatma Sistemleri

Sentetik Buz Pisti Bakım ve Onarım

Ncs spor olarak sentetik buz pisti bakım ve onarımı gerçekleştirmekteyiz. Bakımı haricinde  yaşanan teknik, mekanik ve elektriksel tüm sorunlarınızı uzman ekibimizle keşfini yaparak mümkün olan en kısa sürede ortadan kaldırmaktayız. Buz pisti sistemlerinin bakımının yanı sıra, buz pisti için kullanılan tüm yan ekipmanların (bariyer, bord, paten vb.) bakımını da ayrıca gerçekleştirmekteyiz.

Ortalama 200 m2 ile 600 m2 arasında değişen kiralık buz pistleri 30 ile 45 gün arasında kurulmaktadır.Sentetik buz pisti ve doğal buz pisti olarak kiralanan anahtar teslim buz pistlerimizde kiralama süresi ne kadar uzun olursa maliyetler de o kadar uygun olur. Açık alan ve kapalı alanlara kurulan kiralık buz pistleri beton zeminlere, çim sahalara, toprak zeminlere, parke zeminlere vb. yerlere rahatlıkla kurulabilmektedir. Buz pisti hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişim geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Whatsapp WhatsApp