Sentetik Buz Pisti İşletme Maliyetleri

Anasayfa Bizden Haberler Sentetik Buz Pisti İşletme Maliyetleri

Sentetik buz pisti işletme maliyetleri doğal buz pistine göre çok daha düşüktür. Sentetik buz pistleri herhangi bir soğutma grubuna ihtiyaç duymadığından enerji maliyeti yoktur. 200 metrekarelik bir doğal buz pistinde enerji maliyeti ortalama 20.000 TL ile 25.000 TL arasında iken sentetik buz pistinde ” 0 ” TL DİR.

 

Oldukça düşük işletme maliyetleri olan sentetik buz pistlerinin giderlerinin başında ” EZ GLIDE 350 SENTETİK BUZ PİSTİ SOLÜSYONU ” gelmektedir. 200 metrekarelik bir sentetik buz pistinde aylık ortalama solüsyon tüketimi 20 kg olup bununda maliyeti 2.500 TL civarındadır.

 

Bakımı ve temizliği oldukça kolay olan sentetik buz pistleri açık alan ve kapalı fark etmeksizin her yere kurulabilmektedir. İşletme maliyetlerinin çok düşük olduğu sentetik buz pateni pistleri sayesinde yatırımcılar yüksek kazançlar sağlamaktadır.

 

Sentetik buz pisti işletmelerinde olması gereken en önemli ekipmanlarından biride ” Paten Bileme Makinesi ” DİR. Paten bıçaklarının düzenli olarak bilenmesi gerektiğinden bulunması zaruri olan bileme makineleri olmayan tesislerde işletme maliyetlerine ” Paten Bileme Ücreti ” de eklenmektedir.

 

Gerçek buz pisti işletmelerine oranla çok daha düşük olan işletme maliyeti olan sentetik buz pistleri kullanım ömrü, de monte bir yapıya sahip olması ve hava şartlarından etkilenmemesi nedeni ile bir çok yatırımcı ve girişimci tarafından yoğun talep görmektedir.

 

Sentetik buz pisti işletme maliyetleri, projeleri, yatırımları, üretimi ve kurulumu ile ilgili detaylı bilgi almak için +90 535 783 70 70 müşteri hizmetlerini arayabilir veya ncsspor@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Whatsapp WhatsApp