Yarı Açık Buz Pisti Projeleri

Anasayfa Projeler Yarı Açık Buz Pisti Projeleri

Yarı açık buz pisti projeleri bulunduğunuz bölgenin iklim koşulları, hava şartları ve yapının uygunluğuna göre değişkenlik göstermektedir[…] Sentetik buz pisti projeleri ve doğal buz pisti projeleri olarak iki ayrı sistemle üretilen buz pisti projeleri farklı tasarım ve mimari çalışmalar ile yatırımcıların beğenisine sunulmaktadır.

Ortama 100 m2 ile 1800 m2 arasında değişen büyüklükte yapılan buz pisti projelerinin tüm tasarım, mimari ve mekanik ve teknik çalışmaları uzman ekibimiz tarafından yürütülmektedir.

Her bölge ve her türlü iklim koşullarına uygun mühendislik çalışmaları ile üretilen buz pisti projelerimizde yatırımcılarımızdan gelen taleplerde dikkatle dinlenmektedir.

Yapılan fizibilite çalışmaları sonrası sentetik buz pisti ve doğal buz pisti arasında karar yatırımcı tarafından verilmektedir. Buz pisti işletme maliyetleri açısından doğal buz pistine göre daha uygun olan sentetik buz pisti projeleri özellikle eğitim kurumları tarafından yoğun talep görmektedir.

Genellikle alışveriş merkezleri, sahil bölgeleri, otel ve tatil köyleri, ticari alanlar, çok amaçlı spor tesislerine kurulan buz pisti projelerimiz sabit ve modüler ( mobil ) olarak iki ayrı şekilde imal ve montaj edilmektedir.

Sentetik buz pisti imalatı, kurulumu ve montajını yapan firmamız yatırımcılarımıza en iyi fiyat garantisi, en uzun kullanım ömrü, en kısa sürede teslimat vb. gibi bir çok destek sağlamaktadır.

Sentetik buz pisti projelerimiz m2 üzerinden hesaplanmakta olup, anahtar teslim tüm ekipmanları ile birlikte işletmeye hazır halde teslim edilmektedir.

Doğal buz pisti imalatı yapan firmalar arasında 25 yıllık bir tecrübeye sahip olan NCS SPOR, tüm bakım, onarım, tadilat, taahhüt ve projelendirme hizmetlerini kendi uzman ekipleri tarafından yürütmektedir.

Buz pisti yatırım maliyetleri projenin büyüklüğü, binanın yapısı ve talebe göre değişmektedir. Ortalama 250 m2 ile 300 m2 bir buz pistinin kurulum maliyeti 280.000 TL ile 350.000 TL arasında değişmektedir.

Yarı açık alanlarda kullanılan buz pisti sahalarının etrafına kafe ve seyir alanı oluşturulabilmektedir. Yarı açık buz pisti imalatları gerektiğinde farklı spor branşları içinde kullanılabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Whatsapp WhatsApp