Yatırım Danışmanlığı

Anasayfa Hizmetlerimiz Yatırım Danışmanlığı

Yeni gelişmekte olan her geçen gün yoğun talep görmeye başlayan yatırımcıların yüzünü güldürmeye başlayan buz pisti projelerinizin yatırım danışmanlığını yapıyoruz[…]

 

Yeni gelişmekte olan her geçen gün yoğun talep görmeye başlayan yatırımcıların yüzünü güldürmeye başlayan buz pisti projelerinizin yatırım danışmanlığını yapıyoruz[...]

Tesis kurulumundan işletmeciliğe, yatırım maliyetlerinizden fizibilite çalışmalarına kadar her türlü desteği sağlamaktayız. Buz pisti tesisleri genellikle alışveriş merkezleri, oteller, ticari alanlar, özel okullar, üniversiteler ve sahil alanlarına kurulmaktadır.

Bulunduğunuz bölgede bir buz pisti yoksa ve farklı bir sektöre yatırım yapmayı düşünüyorsanız buz pisti işletmeciliğini düşünebilirsiniz. Ortalama 200 m2 ile 800 m2 arasında değişen buz pisti projelerini 18 ay ile 24 ay arasında yatırım tutarını rahatlıkla amorti etmektedir.

Günlük ciroları sentetik buz pistlerinde 1.500 TL ile 3.000 TL arasında, doğal buz pistlerinde ise 3.000 TL ile 7.000 TL arasında olan buz pistleri kiralanabilir reklam alanlarını ile ayrı bir gelir elde etmenizi sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Whatsapp WhatsApp