Sentetik Buz Pisti Sistemleri

Anasayfa Bizden Haberler Sentetik Buz Pisti Sistemleri

EZGLIDE 350 Sentetik Buz Panelleri her iklimde ve her türlü uygulama için geliştirilmiştir. Yüksek yoğunluklu özel bir polimer bileşiğinden üretilen EZGLIDE 350 sentetik buz panelleri üzerinde paten kayılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

 

Sentetik buz pisti panellerimiz ürün özellikleri sayesinde aşınmaya, kırılmaya, ezilmeye karşı çok yüksek bir dayanıklılığa sahiptir.

 

Gerçek buz pistleri en soğuk iklimlerde bile açık alanlarda kasım-mart ayları arasında, kapalı alanlarda ise ekim-mayıs periyodunda kullanılmaktadır. EZGLIDE 350 sentetik buz pistlerinde ise açık alanlarda bile kızgın güneş altında yıl boyunca kullanılmaktadır.

 

Mikroskobik sistem kayma performansını arttırırken, yeni geliştirilen kenetlenmeli panel sistemleri kurulumu basit ve hızlı hale getirmektedir. Çok özel kayma hızlandırıcı buz pisti solüsyonu sentetik buz pisti üzerinde çok uzun ve hızlı kaymayı sağlar.

 

EZ GLIDE 350 sentetik buz pistleri geçici özel gösteriler ve etkinlikler için kurulabileceği gibi yıllarca problemsiz ve sıkıntısız kullanılabilecek devamlı buz pistler içinde oldukça idealdir. Kolay ve çabuk kurulumun yanında buz hokeyi, artistik buz pateni ve buz pateni etkinlikleri için en uygun sentetik buz pistleridir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Whatsapp WhatsApp