Buz Pisti Kapama Projeleri

Anasayfa Projeler Buz Pisti Kapama Projeleri

Buz pisti üst kapama sistemlerinde, ana taşıyıcı sistem, yapısal kullanıma uygun olarak ekstrüzyon tekniği ile şekillendirilmiş ve ısıl işleme tabi tutularak sertleştirilmiş alüminyum alaşımı profillerden imal edilmektedir.

Isı yalıtımlı çatı ve cephe üçgeni örtülerinin imalinde kullanılan malzeme mimari tatbikatlara uygun olarak 700 g/m² birim ağırlıkta, her iki tarafı DIN 4102 b1 normuna uygun olarak alev yürütmez özellikte beyaz renkli PVC ile kaplı, %13 oranında güneş ışığını geçiren, bakteri oluşumu, renk değiştirme, küflenme ve yosunlaşmaya karşı lak korumalı endüstriyel nitelikte polyester bir dokumadır.

Farklı tasarımlar ve mimari projelere uygun olarak üretilen üst kapama sistemleri kullanım ömrü bakımından oldukça yoğun talep görmektedir. Her türlü iklim koşullarına uygun olarak üretilen buz pisti üst kapama modellerimiz farklı zeminlere de rahatlıkla kurulabilmektedir.

Asma germe kapama modelleri, alüminyum çatı kapama modelleri ve farklı model kapama sistemleri ile projelere uygun olarak kurulan spor tesisleri üst kapama maliyetleri m2 üzerinden hesaplanmaktadır.

Ortalama 200 m2 – 1800 m2 büyüklükteki alanlara tek parça halinde kurulabilen buz pisti üst kapama sistemleri farklı iklim koşullarına uygun olarak talep edilen dizayn ve mimari yapılara yakışır şekilde projelendirilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Whatsapp WhatsApp