Açık Hava Buz Pisti Projeleri

Anasayfa Projeler Açık Hava Buz Pisti Projeleri

Açık hava buz pisti projeleri bölgenin iklim koşulları ve hava şartlarına göre değişmektedir. Sentetik buz pisti ve doğal buz pisti olarak iki ayrı şekilde kurulabilen açık hava buz pisti tesisleri düz bir alana kurulmaktadır

Açık hava doğal buz pisti tesisleri genellikle eylül – mart ayları arasında, sentetik buz pisti tesisleri yılın her döneminde kullanılabilmektedir.

Tesisin büyüklüğüne göre imal edilen buz pisti sahaları beton zemin, düz toprak zemin, parke zemin vb. yerlere kurulur.

Genellikle alışveriş merkezleri, sahil alanları, park ve bahçeler, otel ve tatil köyler, spor sahaları ve ticari alanlara kurulan buz pistleri son yıllarda trend olmaya başlamıştır.

Ortalama 100 m2 ile 800 m2 büyüklüğündeki alanlara kurulan buz pistleri farklı tasarım ve mimari projeler ile yatırımcıların oldukça ilgisini çekmektedir.

Açık havada kızgın güneş altında bile kurulabilen sentetik buz pistleri iklim şartlarından etkilenmemektedir. Sentetik buz pisti m2 fiyatları bakımından doğal buz pistine göre biraz daha uygundur.

Buz pisti işletme maliyetleri bakımından daha uygun olan sentetik buz pisti imalatımız ile dilediğiniz alana dilediğiniz büyüklükte buz pisti yatırımı yapabilirsiniz.

Farklı sektörden yatırımcılar tarafından takip edilen buz pisti projeleri bölgeye ve yapıya özel tasarımlar ile bir çok bölgede açılmaya başlamıştır.

Ülkemizin en önemli buz pisti imalatı, buz pisti kurulumu ve proje taahhüt hizmeti veren firmamız bir çok önemli kurumun ve yatırımcının çözüm ortaklığını yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Whatsapp WhatsApp