Sentetik Buz Pisti Yatırım Maliyetleri

Anasayfa Bizden Haberler Sentetik Buz Pisti Yatırım Maliyetleri

Ülkemizde son yıllarda sayıları hızla artmaya başlayan sentetik buz pistleri eğlence sektörüne girmek isteyen yatırımcılar için iyi bir iş fikri olmaya devam ediyor. Buz pisti açmak istiyorsanız bu konuda kararlı olmanız gerekmektedir.

 

Sentetik buz pisti açmak için öncelikle ortalama 200 m2 ile 500 m2 arasında bir alana ihtiyaç olacaktır. Buz pisti açılacak alan için alışveriş merkezleri, sosyal etkinlik alanları, oteller, parklar, özel spor sahaları, belediyeler vb. yerler tercih edebilirsiniz.

 

Kazançlı bir iş sektörü olan buz pisti işletmeciliğine ilk adım olan alanınızı belirledikten sonra, sıra geldi yatırım maliyetlerini hesaplamaya. Ortalama 200 m2 sentetik buz pisti tesisi açmak istediğinizde yaklaşık 250 bin ₺ ile 300 bin ₺ arasında bir maliyet çıkmaktadır.

 

Buz pisti açmak istediğiniz alanın insanların rahat ulaşabileceği, insanların yoğun bulunduğu ve şehrin işlek noktalarından tercih etmeniz size çok büyük avantajlar sağlayacaktır.

 

Sentetik buz pistlerinin kullanım ömrü ortalama 20 ila 25 yıl arasındadır. Düzenli bakımları yapıldığı ve kaliteli bir sentetik buz pisti kurdurduğunuzda bu süre biraz daha uzamaktadır.

 

Anahtar teslim sentetik buz pisti kurulumu yapan firmalar içerisinde bir çok tesisi başarı ile gerçekleştirmiş olan NCS SPOR gerek tesis kurulumu, gerek ürün kalitesi ve sağlamış olduğu geri hizmet desteği ile bir çok yatırımcının çözüm ortağı olmayı başarı ile gerçekleştirmiştir.

 

Sentetik buz pisti projeleriniz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için iletişime geçmeyi unutmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Whatsapp WhatsApp