Sentetik Buz Pisti Yapan Firmalar

Anasayfa Bizden Haberler Sentetik Buz Pisti Yapan Firmalar

Sentetik buz pateni pisti yapan firmalar dünya genelinde ve ülkemizde oldukça sınırlıdır. Yapay buz pateni yapan firmalar arasında dünya genelinde EZ GLIDE 350[…] sentetik buz pisti sistemleri gerek kayma performansı gerekse kullanım ömrü ve ürün kalitesi açısından diğer ürünlerden çok daha öndedir.

 

İklim şartlarından etkilenmeyen buz pisti panelleri sayesinde açık alan veya kapalı alanlarda yıllarca sorunsuz şekilde kullanılmaktadır. Sentetik buz pisti yapan firmalar arasında önemli projelere imza atan NCS SPOR, EZ GLIDE 350 yapay buz pistleri Türkiye ve Ortadoğu resmi distribütörüdür.

 

Üretim ve imalat EZ GLIDE 350 fabrikalarında üretilen sentetik buz pistlerimiz kullanım ömrü, kayma performansı ve garanti koşulları kapsamında rakipsiz tek üründür.

 

Buz pisti yapan diğer firmalara göre imalat, üretim ve tesis kurulumlarında girişimci ve yatırımcıların talepleri doğrultusunda projelere yön veren firmamız, anahtar teslim buz pateni pistleri konusunda sektöründe öncü durumundadır.

 

Sentetik buz pisti yapım maliyetleri konusunda yatırımcılarına oldukça uygun koşullar sunan firmamız, işletme maliyetleri ve buz pisti işletmeciliği konularında da yapmış olduğu fizibilite destek çalışmaları sayesinde girişimcilere oldukça katkı sağlamaktadır.

 

Sentetik buz pisti yapan firmaların bir çoğu üretim ve imalat yapmadığından geri hizmet ve garanti koşulları konusunda yatırımcılar ile zaman zaman sıkıntılar yaşamaktadır. Özellikle tesis yapımından sonra geri hizmet konusunda büyük zorluklar ile karşılan girişimciler ve yatırımcılar bu konulara çok dikkat etmeye başlamışlardır.

 

Sentetik buz pisti projeleriniz ile ilgili detaylı bilgi almak, doğru maliyetler ile kısa sürede yatırımızı amorti etmek, kaliteli ürün ve tesis ile müşterilerinize kusursuz hizmet vermek ve en uygun ödeme seçenekleri ile sizde sentetik buz pisti işletmeciliğine adım atmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bizlere +90 535 783 70 70 WP Destek hattımızdan veya ncsspor@gmail.com adresinden 7/24 ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Whatsapp WhatsApp