Sentetik Buz Pisti İmalatı ve Kurulumu

Anasayfa Bizden Haberler Sentetik Buz Pisti İmalatı ve Kurulumu

Sentetik buz pisti imalatı ve kurulumları projenin büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. Sentetik buz pateni pisti panelleri 8 mm – 10 mm – 12 mm – 15 mm ve 20 mm olarak üretilmektedir[..] Buz pateni imalatı sırasında panel ebatları projenin kullanılacağı alana göre değişkenlik gösterebilmektedir.

 

Genellikle 1000 mm x 1000 mm veya 1000 mm x 2000 mm ebatlarında üretilen sentetik buz pistleri açık veya kapalı alanlara rahatlıkla kurulabilmektedir. Anahtar teslim buz pateni imalatlarımızda açık alanlarda 15 mm veya 20 mm, kapalı alanlarda ise 10 mm veya 12 mm ürün kullanılmaktadır.

 

Sentetik buz sahası üretimleri tüm ekipmanları ile birlikte anahtar teslim olarak yapılmaktadır. Yapay buz pisti imalatları yatırım maliyetleri ise projenin metrekaresine göre değişkenlik göstermektedir. Buz pisti imalatlarımız girişimci ve yatırımcılarımızın talepleri doğrultusunda projelendirilmektedir. Sentetik buz pisti üretim maliyetleri döviz kurları ve hammadde fiyatlarına göre zaman zaman değişebilmektedir.

 

Sentetik buz pisti üretimi ve kurulumu yapan firmamız projenin büyüklüğüne göre tesisleri ortalama 7 gün ile 30 gün arasında teslim etmektedir. Sentetik buz pisti kurulumları genellikle düz bir beton vb. zeminlere yapılmaktadır. 100 m2 ile 1800 m2 arasında üretilen ticari amaçlı sentetik buz pistleri iklim koşullarından etkilenmediğinden dolayı kullanım ömrü oldukça uzundur.

 

İşletme maliyetlerinin çok düşük olduğu sentetik buz pateni sahaları, yüksek kazançları sayesinde farklı sektörlerdeki girişimci ve yatırımcıların dikkatini çekmiştir. Sentetik buz imalatı yapan firmamız sağlamış olduğu ödeme kolaylıkları ve destekleri ile bir çok projenin hayata geçmesine öncülük etmiştir.

 

Sentetik buz pisti üretimi, imalatı ve kurulumu konusunda uzman ekibi ile yurt içi ve yurt dışı birçok projeyi başarı ile teslim eden firmamız sentetik buz pisti panellerine kullanım alanlarına göre 5 – 10 yıl arası garanti ve ortalama 25 yıl kullanım ömrü taahhüt etmektedir.

 

Sentetik buz pisti imalatı, üretimi, kurulumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için +90 535 783 70 70 müşteri hizmetleri veya ncsspor@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

4 Comments

  1. Sentetik buz pisti maliyetleri ile ilgili görüşmek istiyoruz, Kayseri’de bir alışveriş merkezinde açmayı planlıyoruz.

    1. Merhabalar, konu ile ilgili ekip arkadaşlarımız mesai saatleri içerisinde iletişime geçeceklerdir.

  2. Kolay gelsin Edirne’de 250 Metre kare sentetik buz pisti yaptırmak istiyoruz.Anahtar teslim buz pisti maliyetlerini öğrenebilirmiyiz ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Whatsapp WhatsApp