Yapay Buz Pisti Yapan Firmalar

Anasayfa Bizden Haberler Yapay Buz Pisti Yapan Firmalar

Yapay buz pisti yapan firmalar arasında üretim kapasitesi, hızlı kurulum imkanı, uygun ödeme koşulları ve geri hizmet kalitesi ile oldukça başarılı çalışmalar yapan[…] NCS SPOR yurt içi ve yurt dışı bir çok buz pisti tesisini oldukça kısa sürede teslim etmiştir.

 

Aylık ortalama 1000 m2 üretim kapasitesine sahip alt yapısı ile anahtar teslim sentetik buz pistleri üretimi yapan firmamız, farklı tasarım ve işletme modelleri ile yatırımcılara büyük destekler sağlamaktadır.

 

Yapay buz pateni pistleri açık alan ve kapalı alanlarda rahatlıkla kullanılmaktadır. Düz bir zemine monte edilen yapay buz pisti plakaları puzzle sistem ile üretilmektedir. Hava ve iklim şartlarından etkilenmeyen yapay buz pateni pistleri maliyetleri oldukça uygundur. Herhangi bir enerji maliyeti olmayan yapay buz pisti projeleri yatırımcılar tarafından yoğun talep görmeye başlamıştır.

 

Ortalama 200 m2 yapay buz pateni sahasının aylık işletme maliyeti ” Buz Pisti Solüsyonu ” dışında bulunmamaktadır. Alışveriş merkezleri, özel okullar, tatil köyleri ve oteller, açık alan ve parklar vb. yerlere kurulan yapay buz pistlerinin kullanım ömrü oldukça uzundur.

 

Yapay buz pisti imalatı, maliyetleri ve projeleri ile ilgili detaylı bilgi almak için +90 535 783 70 70 müşteri hizmetleri veya ncsspor@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Whatsapp WhatsApp