Tekerlekli Paten Pistleri

Anasayfa Hizmetlerimiz Tekerlekli Paten Pistleri

Tekerlekli paten pistleri genellikle düz bir zemin veya parke üzerine kurulan, enerji maliyeti olmayan ve kapalı alanlarda kullanılabilen ticari yada sportif amaçlı kurulan pistlerdir[…]

Tekerlekli paten pistleri genellikle düz bir zemin veya parke üzerine kurulan, enerji maliyeti olmayan ve kapalı alanlarda kullanılabilen ticari yada sportif amaçlı kurulan pistlerdir[...]

Düzenli zemin temizliği ve bakımları yapıldığı takdirde yaz aylarında açık alanlarda da kurulabilir ve kullanılabilmektedir. İşletme maliyeti çok düşük olan ve enerji maliyeti olmayan tekerlekli paten pistleri ortalama 200 m2 ile 800 m2 arasında değişmektedir.

Alışveriş merkezleri, oteller, ticari alanlar, sahil bölgeleri, eğitim kurumları vb. yerlere kurulabilen tekerlekli paten pistleri yatırım maliyetlerinin çok yüksek olmaması sebebi ile son yıllarda farklı bölgelere kurulmaya başlanmıştır.

Özellikle alışveriş merkezlerinde son yıllarda trend olan buz pateni pistlerine alternatif olarak ortaya çıkmaya başlayan tekerlekli paten pistleri çocukların ve gençlerin büyük beğenisini kazanmaya başlamıştır.

Düzenli eğitim ve özel ders te verilen tekerlekli paten pistlerini 3 yaş ve üzeri tüm misafirler kullanabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Whatsapp WhatsApp