Sentetik Buz Pisti Projelerinize Büyük Destek Kampanyamız Başladı.

Anasayfa Bizden Haberler Sentetik Buz Pisti Projelerinize Büyük Destek Kampanyamız Başladı.

Sentetik buz pisti yatırımlarınızı en uygun koşullar ile hayata geçirmek için 15 Mart 2021 – 15 Mayıs 2021 tarihleri arasını kapsayan[…] sentetik buz pisti bahar kampanyamıza başlamış bulunmaktayız. Son yıllarda dünya da ve ülkemizde büyük talep görmeye başlayan sentetik buz pistleri düşük işletme maliyeti, yüksek kazanç sebebi ile bir çok girişimci, yatırımcı ve farklı sektörlere yatırım yapmak isteyen insanların dikkatini çekmeyi başarmıştır.

 

Genellikle alışveriş merkezleri, özel okullar, tatil köyleri ve oteller, sahil alanları ve parklar, rekreasyon alanları ve şehir meydanları, sosyal projeler ve eğlence merkezlerine kurulan sentetik buz pateni pistleri 0 enerji maliyeti ile oldukça karlı bir yatırım aracıdır.

 

Tamamen de monte bir sisteme sahip olan bu pistler açık alan yada kapalı alan her yere rahatlıkla kurulabilmekte, istenildiğinde farklı bir bölgeye taşınabilmektedir.

 

Başlamış olduğumuz bu büyük kampanya da yatırımcılarımıza “En Uygun Fiyat Garantisi“, “5 Yıl Koşulsuz Ürün Garantisi“, “6 Ay Vade Desteği“, “Sabit Döviz Kur Desteği“, “1 Yıl Boyunca Ücretsiz Bakım Hizmeti“, “30 Günde Anahtar Teslimat“, “Ücretsiz Keşif ve Yatırım Danışmanlığı Desteği” sağlamaktayız.

 

Sentetik buz pisti kalınlıklarımız 10 mm – 12 mm – 15 mm – 20 mm olarak üretilmektedir. M2 fiyatlarımız ürün kalınlıklarına ve buz pistinin m2 büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. En uygun koşullar ve yüksek kalite ile üretimi ve kurulumu yapılan sentetik buz pistlerimiz her türlü hava koşullarında kullanılmaktadır.

 

Sentetik buz pisti projeleri ve kurulumları ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sınırlı stok ve sınırlı üretim ile başladığımız bu kampanya 15 Mayıs 2021 tarihinde sona erecektir. Yeni fiyatlar ve artan maliyetlerden etkilenmeden en uygun koşullar sentetik buz pisti kurulumu yapan firmamızdan işletme desteği ve personel desteği de alabileceğinizi unutmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Whatsapp WhatsApp