Sentetik Buz Nedir? Nerelere Kurulur? Maliyeti Ne Kadardır?

Anasayfa Bizden Haberler Sentetik Buz Nedir? Nerelere Kurulur? Maliyeti Ne Kadardır?

EZGLIDE 350 sentetik buz panelleri her iklimde ve her türlü uygulama için geliştirilmiştir. Yüksek yoğunluklu özel bir polimer bileşiğinden üretilen[…] EZGLIDE 350 sentetik buz pistleri üzerinde patenle kayılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Malzeme özellikleri dolayısı ile aşınmaya, ezilmeye ve kırılmaya karşı çok yüksek bir mukavemete sahiptir.

 

Gerçek buz pistleri en soğuk iklimlerde bile açık alanlarda kasım – mart ayları arasında, kapalı alanlarda ise eylül – mayıs ayları arasında kullanılmaktadır. EZ GLIDE 350 yapay buz pistlerinde ise açık alanlarda kızgın güneş altında bile yıl boyunca sorunsuz şekilde kayılabilmektedir.

 

Mikroskobik sistem, kayma performansını artırırken yeni geliştirilen kenetlemeli ( Güvercin Kuyruğu ) panel sistemleri kurulumu hızlı hale getirir ve yapay buz panelleri arasında çok sıkı kenetlemeyi sağlar. EZ GLIDE 350 sentetik buz pistleri geçici ve özel gösteriler için kurulabileceği gibi, yıllarca problemsiz ve sıkıntısız kullanabilecek devamlı pistler içinde en ideal buz pistleridir.

 

Herhangi bir soğutma grubu ve enerjiye ihtiyaç duymayan sentetik buz pistlerinde enerji maliyeti yoktur. Düz bir zemine kurulan sentetik buz panelleri puzzle sistemi ile birbirine geçerek tek parça halinde bir buz pisti kurulumu sağlamaktadır.

 

Her yere rahatlıkla kurulabilen sentetik buz panelleri tamamen de monte bir yapıya sahip olduğundan istenildiğinde başka bir bölgeye taşınabilmektedir.

 

Alışveriş merkezleri, özel okullar, eğitim kurumları, eğlence merkezleri, otel ve tatil köyleri, parklar ve bahçeler, rekreasyon alanları, sahil ve plaj alanları, teraslar ve evinizin bahçesine, istenilen her yere rahatça kurulabilen EZ GLIDE 350 sentetik buz pistleri – 40 / + 60 derecedeki iklim koşullarında bile sorunsuz şekilde kullanılmaktadır.

 

Sentetik buz pistleri kalınlıklarına göre belirlenmektedir. 8 mm – 10 mm – 12 mm – 15 mm – 20 mm kalınlığında üretilen sentetik buz panellerinin ebatları 1000 mm x 1000 mm veya 1000 mm x 2000 mm olarak imal edilerek kurulumu yapılmaktadır.

 

Sentetik buz pisti maliyetleri m2 üzerinden fiyatlandırılmaktadır. 1 Şubat 2021 tarihinden itibaren 8 mm sentetik buz pisti panel fiyatı 90 USD + KDV, 10 mm sentetik buz pisti panel fiyatı 100 USD + KDV, 12 mm sentetik buz pisti panel fiyatı 110 USD + KDV, 15 mm sentetik buz pisti panel fiyatı 120 USD + KDV, 20 mm sentetik buz pisti panel fiyatı ise 130 USD + KDV olarak satılmaktadır. 

Buz pisti projelerinizin büyüklüğüne göre buz pisti m2 fiyatlarında % 5 ile % 20 arasında indirim uygulanabilmektedir.

 

Anahtar teslim tüm ekipmanları ile birlikte 15 gün ile 30 gün içerisinde işletmeye hazır halde üretilen sentetik buz pistlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için +90 535 783 70 70 WP müşteri hizmetlerimizden destek alabilir veya ncsspor@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Whatsapp WhatsApp