Kiralık Sentetik Buz Pistleri

Anasayfa Bizden Haberler Kiralık Sentetik Buz Pistleri

Kiralık sentetik buz pistleri dönemsel veya uzun süreli ihtiyaçlar fark etmeksizin bir çok yatırımcı ve girişimci tarafından tercih edilmektedir[…] Sentetik buz pisti kiralamak isteyen farklı sektörlerdeki girişimciler ve yatırımcılar denemek ve ileriyi görmek amacı ile sentetik buz pisti kiralama hizmetinden faydalanmaktadırlar.

 

Sentetik buz pisti sahalarında yapılan etkinliklerin artmasından dolayı buz pisti işletmeciliğine olan talep her geçen gün artmaya başlamıştır. Ortalama 100 m2 ile 500 m2 arasında kiralanan sentetik buz pisti tesisleri genellikle alışveriş merkezleri, oteller, belediyeler, spor sahaları, parklar vb yerlere kurulmaktadır.

 

Tüm ekipmanları ile birlikte anahtar teslim kurulan sentetik buz pistlerin yılın her dönemi kiralanabilmektedir. Her türlü iklim koşullarına uygun olarak kiralanan sentetik buz pistleri işletme maliyetleri sebebi ile yoğun talep görmektedir.

 

İnsanlar yoğun bulunduğu bölgeler, işlek caddeler ve sahil bölgelerine dönemsel olarak ta kurulabilen sentetik buz pistlerinde enerji maliyeti yoktur. Düz bir zemine montajı yapılan sentetik buz pisti kiralama fiyatları dönemsel olarak ve kiralama süresine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

1 Comment

  1. Kolay gelsin kiralık sentetik buz pistleriniz ile ilgili detaylı bilgi rica edebilir miyim ? Ben Eskişehir de bu işi yapmayı düşünüyorum ama önce kiralamak istiyorum. 0543 211 78 91

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Whatsapp WhatsApp