İkinci El Buz Pisti Ekipman ve Kurulumları

Anasayfa Bizden Haberler İkinci El Buz Pisti Ekipman ve Kurulumları

İkinci el buz pistlerimiz revize ve bakımları yapılmış, kurulum ve işletmeye hazır halde tüm ekipmanları ile birlikte teslim edilmektedir. Ortalama 100 m2 ile 500 m2 arasında değişen ikinci el buz pistleri açık alan veya kapalı alanlara kurulabilmektedir.

 

İkinci el buz sentetik buz pistlerimiz açık alan yada kapalı alanlara kurulmaktadır. Düz bir zemin üzerine kurulan ve hava şartlarından etkilenmeyen sentetik buz pistleri, işletme maliyetlerinin çok düşük olması, enerji maliyetinin olmaması ve kullanım ömrünün uzun olması sebebi ile yatırımcılar tarafından yoğun talep görmektedir.

 

Sadece aylık düzenli olarak solüsyon gideri olan ikinci el sentetik buz pistleri de monte bir yapıya sahip olduğundan dolayı istenildiğinde kolayca farklı bir yere taşınabilir. Tüm ekipmanları kullanıma hazır halde teslim edilen ikinci el yapay buz pistleri panellerinin her iki yüzeyi de kullanılmaktadır.

 

İkinci el doğal buz pistleri genellikle kapalı alanlara ve betonarme yapılar içerisine kurulmaktadır. Proje ve mühendislik hizmetleri tarafımızca verilen ikinci el gerçek buz pateni pistleri ortalama 45 ile 60 gün arasında işletmeye hazır hale getirilmektedir.

 

Tüm cihazların bakım ve revize işlemleri tarafımızca yapılmış olan ikinci el doğal buz pistleri 100 m2 ile 600 m2 arasında kurulmaktadır. Buz pisti kurulumu öncesi gerekli bağlantı ve testleri yapılarak kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Doğal buz pistleri kış aylarında açık alanlara da kurulmaktadır. Düzenli bakımları ve tesis temizliği yapıldığı sürece ekim – mart ayları arasında açık alanlara da işletmeye hazır halde kurulan ikinci el buz pistlerimizin yatırım maliyetleri daha uygundur.

 

İkinci el buz pistlerimiz ile detaylı bilgi almak için +90 535 783 70 70 müşteri hizmetlerinden veya ncsspor@gmail.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

2 Comments

  1. ikinci el doğal buz pisti fiyatlarınız hakkında detaylı bilgi almak istiyoruz. Yaklaşık 350 m2 alanımız var. Yatırım maliyeti ve işletme giderleri nedir Gaziantep’te bu işi yapmayı düşünüyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Whatsapp WhatsApp