Buz Pisti Yapan Firmalar

Anasayfa Bizden Haberler Buz Pisti Yapan Firmalar

Sentetik buz pistleri ve doğal buz pistleri konusunda uzman ekibi ile yurt içi ve yurt dışı projeleri yürüten firmamız yatırımcıların talepleri doğrultusunda gerekli fizibilite çalışmalarını yaparak kısa sürede buz pisti[…]

projelerin faaliyete geçmesine doğrudan katkı sağlamaktadır.

 

Buz pisti yatırım maliyetleri doğru bir projelendirme, iyi bir altyapı hazırlığı ve güzel bir ekip çalışması ile yatırımcıya uzun yıllar sorunsuz bir şekilde buz pistini işletmesine olanak sağlamaktadır. Buz pistleri için en önemli konu enerji maliyeti ve işletme maliyetleridir.

 

Buz pisti işletme maliyetleri buz pistinin konumuna göre, sentetik buz pisti yada doğal buz pisti olup olmamasına, ortamın hava ve iklim şartlarına, kullanılan buz pisti ekipmanlarının özelliğine göre değişkenlik göstermektedir.

 

Doğru yapılan buz pisti projelerinde % 10 ile % 25 arasında enerji tasarrufu sağlanmaktadır. Ülkemizin en önemli buz pisti yapan firmalarından olan Ncs Spor, proje öncesi yapmış olduğu keşif ve fizibilite çalışmaları ile buz pisti projelerinin doğru yatırımlara dönüşmesi için yoğun çaba harcamaktadır.

 

Doğal buz pisti projeleri sabit ve mobil sistem olmak üzere iki şekilde yapılmaktadır. Genellikle yarı kapalı ve kapalı alanlara kurulan doğal buz pisti projeleri bakımları düzenli yapıldığı takdirde uzun yıllar sorunsuz ve oldukça kazançlı bir yatırım aracı olarak göze çarpmaktadır.

 

Hava şartlarından etkilenmeyen, işletme maliyetlerinin yok denecek kadar az olduğu, enerji maliyetinin olmadığı sentetik buz pisti projeleri son yıllarda farklı sektörlere yatırım yapmak isteyen bir çok girişimcinin dikkatini çekmiştir.

 

Ortalama 100 m2 ile 800 m2 arasında değişen büyüklükte kurulan sentetik buz pisti sahalarına özellikle ( Alışveriş Merkezleri, Özel Okullar, Ticari İşletmeciler, Oteller, Belediyeler Vb.) yoğun talep göstermektedir.

 

Buz pisti yapan firmalar içerisinde birbirinden değerli kurum, kuruluş ve yatırımcıların çözüm ortağı olan firmamız yurt içi ve yurt dışında bir çok buz pisti projesini başarılı bir şekilde teslim etmeyi başarmanın gururunu yaşamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Whatsapp WhatsApp