Anahtar Teslim Buz Pisti Kurulumu

Anasayfa Bizden Haberler Anahtar Teslim Buz Pisti Kurulumu

Anahtar teslim buz pisti kurulumları konusunda uzman ekibi ile hizmet veren firmamız yatırımcı ve girişimcilerin taleplerini dikkatle dinler[…] mümkün olan en kısa sürede değerlendirmeye alır, ücretsiz keşif ve projelendirmesini yapar.

 

Farklı sektörlerden bir çok yatırımcı ve girişimci tarafından ilgi ile takip edilen buz pisti kurulumları, kısa sürede yatırım maliyetini amorti ettiği gibi, yüksek ciro kazanımları ile de oldukça karlı bir sektör olarak ön plana çıkmaya başlamıştır.

 

Anahtar teslim doğal buz pisti kurulumlarını ortalama 30 gün gibi çok kısa sürede teslim ederek işletmeye açılmasını sağlayan firmamız, yatırımcıya sağlamış olduğu geri hizmet desteği ile de ciroların artmasına katkı sağlamaktadır.

 

Tüm ekipmanları ile birlikte işletmeye hazır halde teslim edilen sentetik ve doğal buz pisti kurulumları sayesinde yatırımcılar ekstra zaman kaybı yaşamadığı gibi yüksek maliyetlerden de kurtulmaktadır. Buz pisti imalatı ve kurulumu konusunda farklı tasarım ve projeler üreterek yatırımcılara daha fazla seçenek olanağı sağlayan NCS SPOR, işletme ve personel desteği de sağlamaktadır.

 

Buz pisti kurulum maliyetleri projenin büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. Sentetik buz pisti kurulum maliyetleri, doğal buz pistine göre biraz daha düşüktür. Gerçek buz pisti kurulum maliyetleri en doğru şekilde projelendiren ve bu sayede işletme maliyetlerinin de daha uygun hale getirilmesini sağlayan firmamız açık alan veya kapalı alan fark etmeksizin her bölgeye buz pisti kurulumu yapmaktadır.

 

İşletme maliyetlerinin yok denecek kadar az olduğu sentetik buz pistlerinde enerji maliyeti yoktur. Her türlü iklim koşullarında kullanılabilen sentetik buz pisti sahalarında kullanım ömrü yaklaşık 25 yıldır. Ortalama 100 m2 – 800 m2 alanlara kurulan sentetik buz pistleri de monte bir yapıya sahip olduğundan kolayca başka bir yere taşınabilmektedir.

 

Buz pisti yapan firmalar arasında lider durumda olan firmamız birbirinden farklı tasarım projeleri ile önemli kurumların çözüm ortağıdır. Yatırımcı ve girişimlere sağlamış olduğu bir çok destek ile ülkemizin çeşitli bölgelerinde buz pisti açılmasına doğrudan katkısı olmuştur.

 

Anahtar teslim doğal ve sentetik buz pisti kurulum maliyetleri ile detaylı bilgi almak için +90 535 783 70 70 müşteri hizmetlerinden veya ncsspor@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

2 Comments

  1. Merhabalar Ankara’da 300 m2 buz pisti açmaya planlıyoruz. Anahtar teslim fiyat teklifi almak istiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Whatsapp WhatsApp