Sentetik Buz Pisti Teknik Şartnamesi

Anasayfa Bizden Haberler Sentetik Buz Pisti Teknik Şartnamesi

EZ GLIDE 350 Sentetik buz pistleri her türlü iklimde ve her türlü uygulama için geliştirilmiştir. Sentetik buz pisti zeminleri yüksek yoğunluklu özel bir polimer bileşeninden üretilmektedir. Sentetik buz pisti panelleri yüzeyinde kayılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Sentetik buz pateni panelleri özellikleri sayesinde ezilmeye, kırılmaya ve aşınmaya karşı çok yüksek bir dayanıklılığa sahiptir. Her türlü iklim koşullarında kullanılabilmektedir.

 

100 m2 – 250 m2 Arası Sentetik Buz Pisti Teknik Şartnamesi ( Kapalı Alan )

 

12 mm ( PUZZLE ) bağlantı buz pisti zemini, üretim yeri U.S.A buz pisti panel rengi beyazdır. Buz pisti ölçüleri 100 cm x 200 cm, levha ağırlığı ise yaklaşık 25 kg olmalıdır. UW katkılı ve hava şartlarından etkilenmemelidir. Her iki yüzeyi de kullanılabilir olmalı ve kayma performansı %90 dan az olmamalıdır. Kayma performansını arttıran EZ GLIDE ENHANCER dışında kayganlık arttırıcı hiç bir kimyasal ürün kullanılmamalıdır.

 

Buz pisti Bariyer Sistemi

 

Buz pisti bariyer iskeleti 40 mm x 40 mm x 2 mm kalınlığında boyalı kutu profilden imal edilecektir. Bariyerler birbirine kaynaklı veya vida ile bağlantılı olacaktır. Buz pisti bariyer yüksekliği 100 cm genişliği 200 cm olacaktır. Buz pisti kapısı 120 cm ve iskelete bağlı bir bütün olarak kullanılacaktır. Buz pisti bariyer iskelet ağırlığı 1 adet için 24 kg dan az olmamalıdır.

 

Yan çarpma panelleri PE 500 polietilen malzeme 10 mm kalınlığında 100 cm x 200 cm ebatlarında naturel beyaz renkte olacaktır. Alt tekmelikler 10 mm kalınlığında 15 cm yüksekliğinde 10 cm x 200 cm ebatlarında sarı renkte imal ve montaj edilecektir. Kullanılacak tüm vidalar paslanmaz olacaktır. El tutma barı 10 mm kalınlığında 4 cm genişliğinde ve 200 cm uzunluğunda olup, buz pisti metrajına göre imal ve montaj edilecektir.

 

Buz pisti alt zemini beton zemin vb. düzgün ve pürüzsüz bir alan olacaktır.  Paten bileme makinesi manuel olmalı ve elmas ucu ile paten bileme taşı değiştirilebilir ayrıca tedarik sorunu olmamalıdır. Patenler sabit numara 27 – 47 aralığında çıkarılabilir iç bot, rahat iç yapı ve toka ile kapatılabilir olmalıdır.

 

250 m2 – 500 m2 Arası Sentetik Buz Pisti Teknik Şartnamesi ( Kapalı Alan )

 

15 mm ( PUZZLE ) bağlantı buz pisti zemini, üretim yeri U.S.A buz pisti panel rengi beyazdır. Buz pisti ölçüleri 100 cm x 200 cm, levha ağırlığı ise yaklaşık 30 kg olmalıdır.

 

UW katkılı ve hava şartlarından etkilenmemelidir. Her iki yüzeyi de kullanılabilir olmalı ve kayma performansı %90 dan az olmamalıdır. Kayma performansını arttıran EZ GLIDE ENHANCER dışında kayganlık arttırıcı hiç bir kimyasal ürün kullanılmamalıdır.

 

500 m2 Üzeri Sentetik Buz Pisti Teknik Şartnamesi ( Kapalı Alan )

 

20 mm ( PUZZLE ) bağlantı buz pisti zemini, üretim yeri U.S.A buz pisti panel rengi beyazdır. Buz pisti ölçüleri 100 cm x 200 cm, levha ağırlığı ise yaklaşık 35 kg olmalıdır.

 

UW katkılı ve hava şartlarından etkilenmemelidir. Her iki yüzeyi de kullanılabilir olmalı ve kayma performansı %90 dan az olmamalıdır. Kayma performansını arttıran EZ GLIDE ENHANCER dışında kayganlık arttırıcı hiç bir kimyasal ürün kullanılmamalıdır.

 

Sentetik buz pisti teknik şartnameler ile daha detaylı ve projeleriniz için lütfen iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Whatsapp WhatsApp