Farklı mimari yapıları ve özellikleri ile her yıl binlerce misafiri ağırlayan tatil köyleri ve oteller, işletmelerini daha cazip hale getirmek, farklı aktiviteler arayan müşterilerinin bu taleplerine cevap vermek için buz pistleri, tekerlekli paten pistleri ve skateparklar yaparak, özellikle çocuklu ailelerin konaklama tercihlerini doğrudan etkileme başlamışlardır.

 

Açık ve Kapalı alanlara kurulabilen paten pistleri sayesinde tatil köyleri ve oteller gelir kalemlerini arttırdığı gibi, tesis dışından da gelen müşterilerine  hizmet vererek hem işletmesinin  tanıtımını yapmakta hem de ciddi bir gelir elde etmektedir.

 

” Ncs Spor Buz Pisti Ekipmanları ve İşletmeciliği ” olarak ülkemizde birçok farklı    ölçülerde paten pistleri yapmaktayız. Yapmış olduğumuz paten pistleri demonte parçalar halinde bir sistem olduğundan istenildiği takdirde kolayca sökülüp farkı bir yere taşınabilmektedir.

 

En uygun koşullar ile yapmış olduğumuz paten pistleri ile detaylı bilgi almak için sitemizi inceleyebilir veya projelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.