Bugün ilim ve teknolojinin ilerlemesi ve bu ilerlemenin günlük yaşamda kullanılmasıyla insanların birçok boş vakti ortaya çıkmıştır. Bilim ve teknolojideki ilerlemeler insanların spor yapması için gerekli olan zemini hazırlamıştır. Böylece spor toplum hayatının vazgeçilmez bir unsuru haline gelmiştir.

 

Spor gerek sağlık için gerekse boş zamanların değerlendirilmesi için insanların vazgeçilmez bir ihtiyacı haline gelmiştir. Ülkemizin de hızlı bir kentleşme ve sanayileşme sürecinin içinde olduğu, toplumda oluşabilecek uyum problemlerinin tahrip edici ve yıkıcı etkilerini, beden eğitimi ve spor faalitelerinin yaygınlaştırılması ve kitlelere mal edilmesi ile önlenebileceği de bir gerçektir.

 

Sağlıklı bir toplumun oluşturulabilmesi için toplumdaki her kesimin spora teşvik edilmesiyle birlikte insanların istek ve ihtiyaçlarına uygun tesisler yapmak ta önemlidir.

 

Sporun kitlelere yayılması ve herkesin spor yapabilmesi ancak spor tesisleri planlamalarının güncelleştirilmesi ile bütün ülke genelinde dengeli bir dağılımın ve aktif olarak her yaştaki insana spor yapma imkanı veren çok amaçlı, halkın sosyo – ekonomik ve sosyo – kültürel yapısına yönelik, spor ve saha tesislerinin, uygun araştırma ve planlama sonucu yapılması ile mümkün olacaktır.

 

İşte bu bağlam da ” Ncs Spor Buz Pisti Ekipmanları ve İşletmeciliği ” olarak üstlenmiş olduğumuz spor bilinci ile 7 den 70 e her sağlıklı bireyin spor yapabileceği Doğal Buz Pistleri, Sentetik Buz Pistleri, Tekerlekli Paten Pistleri, Çok Amaçlı Spor Sahaları ve Skaparklar yapmaktayız.

 

21 yılı aşkın süredir hizmet veren firmamız, özellikle eğitim kurumları ve sosyal projelere büyük destekler vererek spor bilincini küçük yaşlardan itibaren çocuklarımıza aşılamak için büyük çaba sarfetmektedir.

 

Sağlıklı yaşamlar sporla başlar….