Sentetik Buz Pisti Solüsyonu

Anasayfa Ürünlerimiz Sentetik Buz Pisti Solüsyonu

EZ GLIDE 350 Buz Pisti Solüsyonu, tüm sentetik buz pisti yüzeylerinde kullanılmak üzere geliştirilen, toksik olmayan, leke bırakmayan püskürtmeli[…] ve aynı zamanda buz pateni kayma performansını artıran bir üründür.

Sentetik buz pisti ham maddesinden elde edilen bu ürün U.S.A menşei olup, piyasalarda satılan kayganlaştırıcı ürünler gibi buz pisti zeminine, buz pateni yapan misafirlerin kıyafetlerine ve kendilerine zarar vermez.

Yapılan uluslararası testlerde kayma performansını % 90 – % 95 oranında arttırdığı ve buz pateni ayakkabıları çeliğinin bileme ihtiyacını ciddi anlamda azalttığı kanıtlanmıştır.

EZ GLIDE 350 Sentetik Buz Pisti Solüsyonu uygulaması buz pistinin büyüklüğü, kullanım sıklığına ve hava şartlarına göre farklılıklar göstermektedir. Örneğin 100 m2 sentetik buz pistinde haftanın 5 günü eğitim verildiğini yada aktivite yapıldığı düşünüldüğünde ortalama 3 gün aralıklar ile solüsyon tatbiki yapılması gerekmektedir.

Bu da tesisinizin aylık ortalama 8-10 kg solüsyon ihtiyacı olduğunu göstermektedir. Bunun dışında normal koşullarda EZ GLIDE 350 Sentetik Buz Pisti Solüsyonu ara sıra ve ihtiyaç duyulduğunda kullanılması gerekmektedir.

EZ GLIDE 350 Sentetik Buz Pisti Solüsyonu tamamen suda çözünürlüğe sahip olup, çevre dostudur. EPA onaylıdır ve silikon içermez. EZ GLIDE 350 Sentetik Buz Pisti Solüsyonları 10 kg, 20 kg, 50 kg, 100 kg ve 200 kg’ lık bidon veya variller ile satılmaktadır.

EZ GLIDE 350 Sentetik Buz Pisti Solüsyonu ithalatı yılda 1 sefer yapıldığından ihtiyaçlarınız doğrultusunda talebinizi karşılayacak şekilde yapmanız tavsiye edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp WhatsApp