Sentetik Buz Pisti Solüsyon Fiyatları

Anasayfa Bizden Haberler Sentetik Buz Pisti Solüsyon Fiyatları

Tüm sentetik buz pisti zeminlerinde kullanılmak üzere üretilen EZ GLIDE 350 buz pisti solüsyonları toksin olmayan, leke bırakmayan, püskürtmeli ve aynı zamanda kayma performansını arttıran bir üründür.

 

Tamamen ithal olan sentetik buz pisti solüsyonu piyasalarda satılan kayganlaştırıcı ürünler gibi buz pisti zeminine, buz pateni yapan misafirlerin kıyafetlerine ve kendilerine zarar vermez.  EZ GLIDE 350 sentetik buz pisti solüsyonu kayma performansını %90 – % 95 arttırdığı yapılan uluslararası testlerde ispatlanmış tek üründür.

 

EZ GLIDE 350 sentetik buz pisti solüsyonu kullanımı buz pistinin büyüklüğü, kullanım sıklığı ve hava şartlarına göre değişmektedir. EZ GLIDE 350 buz pisti solüsyonları suda çözünürlüğe sahip olup çevre dostudur. EPA onaylı tek üründür.

 

EZ GLIDE 350 sentetik buz pisti solüsyonlarının ithalatı yılda bir kez yapıldığından ihtiyaçlarınız doğrultusunda talebinizi karşılayacak şekilde siparişlerinizi vermeniz tavsiye edilmektedir.

 

EZ GLIDE 350 SENTETİK BUZ PİSTİ SOLÜSYON FİYATLARIMIZ

  5 KG= 1.000 TL + KDV

10 KG= 1.500 TL + KDV

20 KG= 2.500 TL + KDV

 

20 kg üzeri siparişleriniz ve sentetik buz pisti solüsyonlarımız ile ilgili detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp WhatsApp