Sentetik Buz Pisti Projeleri

Anasayfa Projeler Sentetik Buz Pisti Projeleri

Sentetik buz pistleri her türlü iklim koşullarında ve hava şartlarına kullanılabilen pistlerdir. Açık ve kapalı alanlarda kullanılan sentetik buz pistlerinin enerji maliyeti olmadığından[…] yatırımcılar tarafından yoğun ilgi görmektedir.

Sentetik buz pisti imalatı yapan firmalar arasında öncü olan NCS SPOR gerek yurt içi gerekse yurt dışı bir çok başarılı projelere imza atmıştır.

Farklı ebat ve mimari projelerde üretilen sentetik buz pisti panelleri özellikleri itibari ile çok yüksek bir mukavemete sahiptir. Özel bir betonarme yapı yada asma germe yapılara gerek duymadan da kurulabilen sentetik buz pisti sahaları her türlü iklim şartlarında rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Sentetik buz pisti projeleri yatırımcıların ve girişimcilerin talepleri doğrultusunda farklı standartlarda üretilmektedir. Özel bir plastik malzeme olan polimer üründen üretilen sentetik buz pistlerinin kalınlıkları 8 mm – 10 mm – 12 mm – 15 mm – 20 mm olarak değişmektedir.

Açık ve kapalı alanlarda farklı kalınlıklar ile kurulan sentetik buz pisti sahaları işletme maliyetlerinin uygunluğu sebebi ile ticari işletmeler kadar eğitim kurumları tarafından da yoğun olarak tercih edilmektedir.

Tüm ekipmanları ile birlikte anahtar teslim edilen sentetik buz pisti projeleri ortalama 100 m2 ile 1000 m2 arasında kurulmaktadır. Sahil alanları, alışveriş merkezleri, çocuk oyun alanları, belediye parkları, şehir parkları, ticari ve spor alanlarını da kurulan sentetik buz pisti maliyetleri m2 üzerinde hesaplanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp WhatsApp