Sentetik Buz Pisti Panelleri

Anasayfa Ürünlerimiz Sentetik Buz Pisti Panelleri

Sentetik buz pisti panelleri projenin büyüklüğüne göre kullanım alanı ve kullanım amacına göre değişmektedir.

 

Her türlü iklim koşullarında ve alanlarda kullanılabilen[…]

Sentetik buz pisti panelleri projenin büyüklüğüne göre kullanım alanı ve kullanım amacına göre değişmektedir.

Her türlü iklim koşullarında ve alanlarda kullanılabilen[...]
sentetik buz pistlerinin panelleri açık alan ve kapalı alanlarda farklı kalınlıklarda kullanılmaktadır.

Bu yüzden sentetik buz pisti imalatı yapılmadan önce sahanın ve projenin mutlaka önceden belirlenmesi gerekmektedir. 20 mm kalınlığındaki sentetik buz pisti panelleri büyük ölçekli spor veya ticari amaçlı kurulacak olan tesislerde kullanılması uygundur. 1000 cm x 2000 cm ebatlarında olan 20 mm kalınlığındaki sentetik buz pistleri hava şartlarından etkilenmez, yüksek bir mukavemete sahip olduğundan darbelere karşı dayanıklıdır. De monte bir yapıya sahip olduğundan farklı bir bölgeye kolayca taşınabilmektedir.

15 mm kalınlığındaki sentetik buz pisti panelleri ticari amaçlı açık veya kapalı alanlarda kullanılması uygundur. Özel bir plastik malzeme olan polimer bileşiğinden üretilen sentetik buz pisti panelleri teknik özellikleri sebebi ile dünya’ da bir çok yatırımcı ve girişimce tarafından büyük talep görmektedir.

12 mm sentetik buz pisti panelleri daha çok yarı kapalı veya kapalı alanlarda kullanılmaktadır. Orta ölçekli ticari ve eğitim amaçlı olarak kullanılan 12 mm sentetik buz pisti paneli temizliği ve bakımı kolay, hızlı ve basittir. Düz bir zemine monte edilen sentetik buz pistleri içerisinde en fazla talep edilen 12 mm sentetik buz pisti panellerinin her iki yüzeyi de kullanılabilmektedir. Kendinden hafızalı olarak üretilen sentetik buz pistleri yatırımcılar için işletme gideri düşük, kazancı yüksek bir gelir kapısı olarak ön plana çıkmaktadır.

10 mm kalınlığındaki sentetik buz pistleri genellikle kapalı alanlarda ticari ve eğitim amaçlı olarak kullanılmaktadır. Ortalama 100 m2 – 250 m2 arasındaki sentetik buz pistlerinde kullanılabilen 10 mm buz pisti panelleri birbirine geçmeli puzzle sistemi olarak üretilip montajı yapılmaktadır. Enerji maliyeti olmayan, işletme maliyeti oldukça düşük olan sentetik buz pisti imalatı projelere göre değişkenlik göstermektedir.

Sentetik buz pisti imalatı yapan firmalar arasında oldukça ön planda yer alan sentetik buz pisti panellerimiz kayma performansı açısından % 95 oranı ile yurt içi ve yurt dışı bir çok kurum, kuruluş ve sporcuların eğitim, antreman sahaları olarak hizmet vermektedir. Ticari amaçlı kurulan sentetik buz pistleri içerisinde kullanım ömrü açısından dünya’ da ilk sıradadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp WhatsApp