Paten Aksesuarı

Anasayfa Paten Aksesuarı

Paten Kaskları

Genellikle carbon ve plastik ürünlerden imal edilen paten kasklarımızın tamamı ihtal olup, çocuk bedeni kasklarımız ayarlanabilir olma özelliğine sahiptir.

Paten Aksesuarı
Paten Aksesuarı

Paten İçliği

Tesisleriniz de misafirlerinize vermiş olduğunuz patenlerin içi zamanla defarmasyona uğrayabilir, bu gibi durumlarda paten iç patik kısmını yenileyerek misafirlerinizin hizmetine sunabilirsiniz.

Paten Klipsleri

Buz pisti işletmelerinde yaşanan sorunlardan bir tanesi de misafirlerin günlük kullanmış olduğu patenlerde klipslerinin kullanıma bağlı olarak bozulması ve ya kopmasıdır. Bu gibi durumlar da tesislerinizde yedek klips bulundurarak kırılan veya kopan klipsin yerine yeni klipsi takıp pateninizi tekrar müşterilerinizin hizmetine sunabilirsiniz.

Paten Aksesuarı
Paten Aksesuarı

Paten Bileme Taşları ve Aksesuarları

Artistik Pateni, Buz Hokeyi ve Rental paten bileme taşları kullanılan patene göre ve makinelere göre farklılıklar gösterebilir. Genelde kumlu taşların kullanıldığı paten bileme makinelerinde taşların çapları paten bileme makinelerine göre değişmektedir. Ortalama bir taş ile yaklaşık 50 çift paten açılabilmekte olup, patenlerde bulunan bıçakların kalitesi taşın ömrünü kısaltabilmektedir.

Paten Koruma Setleri

Paten koruma setleri genellikle dizlik, dirseklik ve bileklik olarak bir arada olur. Paten kullanırken mutlaka kullanmamız gereken koruma ekipmanlarımız yüzde yüz koruma sağlamasa bile riskinizi en aza indirdiğinden mutlaka kullanılması tavsiye edilir. Günümüz de bir çok tesiste koruma ekipmanı kullanma zorunluluğu bulunmaktadır.

Paten Aksesuarı
Whatsapp WhatsApp