Dünya’ da gelişmiş toplumlarca uygulanan en önemli eğitim araçlarından biri olan spor faaliyetlerinin amacı; insanların fiziki, sosyal, psikolojik, kültürel ve zihinsel gelişmelerine katkıda bulunarak toplumun sağlıklı nesiller kazanmasını sağlamak, ayrıca spor’ un uluslararası bir özellik kazanması nedeniyle de dünya’ da başarılı ve şampiyon sporcuları ile toplumun geniş bir alanda temsiline olanak tanımaktır.

 

Ncs Spor Buz Pisti Ekipmanları ve İşletemcili olarak bu bağlamda, insanlarımızın yoğun olarak zaman geçirdiği kent meydanlarına Doğal Buz Pistleri ve Sentetik Buz Pistleri kurarak farklı kültürdeki insanların bir aramaya gelmesini ve spor’ un vermiş olduğu evrensel bütünleşmeyi sağlamak en büyük gaye ve amaçlarımızdan biridir.

 

Yılın farklı dönemlerinde, farklı ölçü ve tasarım olanakları ile  kurulabilen buz pistleri, her yaştan binlerce misafiri konuk edebilmektedir. Açık veya kapalı alan olarak kurulabilen buz pistleri demonte bir sistem olduğundan birçok bölgeye rahatlıkla taşınabilir özelikte imal edilmektedir.

 

Ncs Spor Ailesi olarak hedefimiz, ülkemizde yeni gelişmek olan buz pateni sporu ile henüz tanışmamış olan insanlarımızı bu güzel spor ile tanıştırmak, toplumumuzda sosyal ve kültürel yakınlaşmayı sağlamak ve en önemlisi gençlerimizi kötü alışkanlardan uzaklaştırarak spora yönelmelerini sağlamaktır…