Kauçuk Zemin Kaplamaları

Kauçuk zemin kaplama malzemesi dayanıklı ve uzun ömürlü olması ile dikkat çekmektedir. Darbe emici, koruyucu ve esnek yapıya sahip olan kauçuk zemin kaplamaları buz pisti sahalarından, spor salonlarında, çocuk oyun parklarında, reaksiyon alanlarında ve tüm açık ve kapalı alanların zemin kaplaması için kullanılmaktadır. Sosyal kullanıma açık olan toplumsal alanlarda düşme ve yaralanma riski yüksektir. Kauçuk zemin kaplamaları darbe emici özelliğe sahip olup güvenlik fonksiyonlarını tam olarak sağlamaktadır.

Genellikle çocuk oyun parklarında kullanılan kum ve diğer malzemelere oranla kauçuk zemin kaplamaları daha temiz ve hijyenik koşullar sağlamaktadır. Kauçuk zemin kaplamalarının temizlenmesi de kolaydır, suyla hızlı bir şekilde temizliği yapılabilir. Kauçuk zemin kaplaması demonte olarak döşenmektedir. İstenildiği takdirde sökülerek taşınabilir ve bakım onarım işlemleri yapılmaktadır.

Kauçuk zemin kaplamaları genellikle 40 x 40 cm ebatlarında üretilmektedir. Modüler yapıda olduğundan dolayı kolaylıkla zemin üzerine döşenmektedir. 20 mm kalınlığına sahip olup siyah, yeşil ve kırmızı renkleri bulunmaktadır. Kauçuk zemin kaplamaları m2 fiyatını öğrenmek ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.