Çocuğunun daha iyi bir eğitim alması için sıkı bir araştırma  yapan aileler, seçmek istediği eğitim kurumunun ders dışında; sportif, kültürel, sanatsal aktiviteler konusunda yapmış olduğu çalışma, planlama ve projelerini de incelemektedir.

Günümüzde birçok eğitim kurumu sosyal projeler, spor tesisleri ve sanatsal faaliyet alanlarını genişletmeye ve farklı bir çok spor dalı ile öğrencilerini buluşturmaya başlamıştır.
Ülkemizde popüler hale gelmeye başlayan Buz Pateni ve Tekerlekli Paten sporu, eğitim kurumlarımızın dikkatini çekmeye başlamış ve farklı spor dalları arayan okullarımız için tercih edilmeye başlanmıştır.
Doğal Buz Pisti, Sentetik Buz Pisti ve Tekerlekli Paten Pistleri konusunda uzmanlaşmış ekibi ile birlikte birçok projeyi başarı ile hayata geçiren firmamız dünya’ nın önde gelen markaları ve firmaları strateji ortaklığı yapmaktadır.
Farklı ölçü ve ebatlarda üretilebilen paten pistleri, açık alana veya kapalı alana rahatlıkla kurulabilmektedir. Demonte parçalar halinde imal edilen paten pistlerimiz rahatlıkla farklı sahalara taşınabilmektedir.