Buz Pisti Makineleri

Anasayfa Buz Pisti Makineleri

Sentetik Buz Pisti Yüzey Temizleme Makinesi

Orta ve büyük ölçekli sentetik buz pistleri için üretilen bu makine tek diskiyle kolay temizlik, itme kolu ile kolay temizlik sağlar. Yüksek fırça basıncı ile maksimum temizlik sağlar.

Büyük tekerlekleri sayesinde rahat manevra kabiliyeti ve rotasyonu sağlamaktadır. Yaklaşık 40 litre kapasitesi, 62 kg ağırlığı ve 510 mm fırça genişliği olan bu makinemiz buz pistinizi kolay temizleme imkanı sağlamaktadır.

Buz Pisti Makineleri
Buz Pisti Makineleri

Wissotta Paten Bileme Makinesi

Wissota paten bileme makinesi yarı otomatik olup, oldukça kullanışlıdır. Paten takma aparatı, taş düzenleyici elmas, paten bileme taşı ile birlikte satılan paten bileme makinelerimiz 2 yıl üretici firma ve ithalatçı firma garantisi altındadır.

Pro Sharp Otomatik Bileme Makinesi

Prosharp otomatik paten bileme makineleri saatte ortalama 25 çift patene oluk açmaktadır. Kilit kartı bulunan pro sharp otomatik paten bileme makinesi beyin ısındığında makineyi otomatik olarak devre dışı bırakarak zarar görmesini engellediği gibi, kullanım güvenliği içinde önem arz etmektedir.

Makine dahilinde bulunan paten bileme taşı tek seferde yaklaşık 80 çift patene oluk açmaktadır.

Buz Pisti Makineleri
Buz Pisti Makineleri

Buz Pisti Temizleme Araçları

Zamboni buz temizleme makineleri, buz pisti zeminini en iyi şekilde temizlemek ve pürüzsüz bir hale getirmek, paten kayan insanların ve sporcuların pistten maksimum performans almasını sağlamak için tasarlanmıştır.
Kompakt dikdörtgen olarak tasarlanan 500 serisi kar kapasitesini en iyi şekilde kullanmak için dizayn edilmiştirGüçlü bir konveyör sistemi ile endüstrinin en yüksek kar sıkıştırmasını sağlar. Uzun ömürlü yapısı ve dayanıklılığı sayesinde köşelerde yavaşlasa bile her zaman seri ve hızlı dönüşler sağlar.Eşsiz buz temizlemesi ve kar konveyör performansı ile muhteşem bir buz yüzeyi yaratır.
Zamboni 500 serisinin bazı özellikleri;

Kar Tankı 2.83 m3 , su tankı 1.000 LT ve üzeri, motor gücü 63 mp ve üzeri, özel buz temizleme fırçası, 3 yönlü katalitik konvertörü, yıkama suyu transfer vanası, kenar düzeltme aparatı ve yedek bıçak olarak sıralayabiliriz…

Whatsapp WhatsApp