Buz Pisti Bakım Onarım

Anasayfa Hizmetlerimiz Buz Pisti Bakım Onarım

Farklı sistemler ile üretilen ve kullanılan buz pisti tesislerinin bakım, onarım ve tadilat hizmetlerini veriyoruz. NCS SPOR olarak yanlış planlanmış[…]

Farklı sistemler ile üretilen ve kullanılan buz pisti tesislerinin bakım, onarım ve tadilat hizmetlerini veriyoruz. NCS SPOR olarak yanlış planlanmış düzenli bakımları yapılmadığından kullanım verimi düşmüş, teknik ve mekanik sorunu olan, zemin sıkıntıları olan sentetik buz pisti yada doğal buz pisti sahalarınızın tüm bakım, onarım ve revize geri hizmetlerini vermekteyiz.

Doğal buz pisti tesislerinde yaşanan teknik, mekanik ve elektriksel tüm sorunlarınızı uzman ekibimizle keşfini yaparak mümkün olan en kısa sürede ortadan kaldırıyoruz.

Buz pisti tesislerinizde bulunan soğutma gruplarının bakım ve revizelerini yaparak üst düzey performans almanızı sağlıyoruz.

Sentetik buz pisti zeminlerinde yaşanan kayma performans kayıplarınızı ortadan kaldırıyoruz. Sentetik buz pisti zemin temizlik, bakım ve onarım hizmetlerini vererek buz pistinizin daha verimli kullanılmasına olanak sağlıyoruz.

Buz pisti yan ekipmanlarınızın ( Bariyer, bord, paten vb.) bakım ve onarım işleriniz yapıyoruz. Buz pistiniz ile ilgili tüm yedek parça ve ürünlerinin tedarik hizmetini sağlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp WhatsApp