Alüminyum Bariyer Sistemleri

Anasayfa Ürünlerimiz Alüminyum Bariyer Sistemleri

Buz pistleri çevresinde, tesis girişlerinde, teras, balkon, havuz kenarlarında ya da merdiven sahanlıklarında güvenlik amaçlı uygulanan[…]

Buz pistleri çevresinde, tesis girişlerinde, teras, balkon, havuz kenarlarında ya da merdiven sahanlıklarında güvenlik amaçlı uygulanan[...]
paslanmaz korkuluk sistemlerine Küpeşte denir.

Küpeşte sistemleri, estetik değerler göz önünde bulundurularak ve özel bağlantı elemanlarıyla direnci güçlendirilerek üretilir.

Korkuluk ve küpeşteler, alüminyum profiller üzerine istenen renk ile boyanarak ya da projeye uygun dekore edilebilir. Ürünler, şantiyeye hazır paketler halinde gönderilir, montaj süresi çok kısadır ve montajın diğer tamamlanmış bölümlere zarar vermeyecek şekilde uygulanması sağlanır.

Genellikle güvenlik amacı ile kullanılan alüminyum küpeşte sistemleri, küçük ve orta ölçekli buz pistlerinde, spor sahaları çevresi ve girişlerinde, farklı bir çok betonarme yapı yürüme alanlarında kullanılmaktadır.

Farklı tasarım ve mimari projelere uygun olarak ta üretilebilen küpeşte sistemleri hafifliği ve kullanım ömrü sebebi ile yoğun olarak kullanılmaktadır.

Ortalama 80 cm ile 120 cm yüksekliğinde 80 cm aralıklar ile yapılan alüminyum bariyer (Bord) sistemleri farklı çaplarda olabilmektedir. Birbirinde farklı renk ve üretim çeşitleri ile hayatımızın her yerinde karşımıza çıkan küpeşte modelleri özellikle insanların yoğun olduğu alanlarda tercih edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Whatsapp WhatsApp