Spor günlük hayatın hemen hemen tüm yönlerini etkileyen çok önemli bir kurumdur. Spor, toplumların sosyal hayatında itibarlı bir yere sahiptir. Spor’ un gücü onun bir sosyalleştirme aracı olması ve insanları birleştirici rolünü yerine getirmesi ile ölçülür.

 

İnsanlar bu bağlamda yaşam alanlarını mümkün olduğunca spor yapabileceği, farklı aktivitelerden yararlanabileceği ve çocukları için en güvenilir ve çok amaçlı spor etkinliklerine katılabileceği yerlerden seçmeye özen göstermektedirler.

 

Günümüzde bir çok farklı ve yeni gelişmeye başlayan spor dalları da inşaat şirketlerinin, yaşam alanları yaratan kişi ve kurumların dikkatini çekmeye başlamıştır. Bu spor aktivitelerinin başında ise buz pateni, tekerlekli paten ve skateparklar gelmektedir.

 

Firmamız bünyesinde yapılan Doğal Buz Pistleri, Sentetik Buz Pistleri, Tekerlekli Paten Pistleri ve Skateparklar ile bu talebi; kaliteli ürünler, doğru tesis planlaması, iyi bir işletme ile sağlayarak hizmete sunuyoruz.

 

Farklı ölçü ve mekanlarda yapılan paten pistleri konusunda uzmanlaşmış ekibi ile 21 yılı aşkın süredir hizmet veren ” Ncs Spor Buz Pisti Ekipmanları ve İşletmeciliği ” ülke genelinde yapmış olduğu birçok başarılı proje ile sektörün öncüsü olmaya devam etmektedir.