Doğal Buz Pisti Kiralama

Iletişim

Doğal Buz Pisti Kiralama

Ncs Spor Buz Pisti Ekipmanları ve İşletmeciliği olarak hizmet verdiğimiz bir diğer konuda ”Kiralık Doğal Buz Pisti ” hizmetidir. Yılın 12 ayı kiralanan buz pistleri için farklı seçeneklerimiz mevcuttur.

Doğal buz pisti yapımı sırasında gerçek buzlar kullanılmaktadır. Etkinlikler sırasında kayak yapan insanların buzu hissedebilecekleri doğal buz pistlerinde keyifli zaman geçireceklerdir. Gerçek buz pisti imalatı sırasında buz pistinin tabanına soğutma boruları döşenmektedir. Soğutma grupları ile gerçek buzun erimesinin önüne geçilmektedir. Uygun soğutma sistemleri sağlandıktan sonra açık veya kapalı sahalarda doğal buz pisti işletmeciliği yapabilirsiniz. Yaz – Kış faaliyet gösterebileceğiniz doğal buz pisti sistemlerinizi yaptıracak bir mekana sahip değilseniz doğal buz pisti kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Kiralık doğal buz pisti işletmeciliğine başladığınız zaman buz pisti en kısa sürede maliyetlerini çıkaracak ve size yüksek kar oranları sağlayacaktır. Buz pisti faaliyetlerine artan taleplerden dolayı girişimciler için kiralık buz pistleri uygun bir hamle olacaktır. NCS Spor gerçek buz pisti kiralama hizmetlerini kullanıma hazır bir şekilde sizlere sunmaktadır. Doğal buz pisti kiralama için gerekli şartlar sağlandıktan sonra buz pistiniz kullanıma hazır bir şekilde size teslim edilmektedir.

Doğal Buz Pisti Kiralama Talebinden Önce Yapılması Gerekenler

Öncelikle gerçek buz pistinin kurulacağı alanı belirleyin ve fizibilite çalışmanızı yapın.

Projenizin detaylarını son kez gözden geçirip, eksiklerinizi giderin.

Gerçek buz pisti kiralaması yapacağınız tarih aralığını belirleyin.

En az 6 ay önceden görüşmelerinizi yaparak, 3 ay önceden anlaşmanızı yapın.

Buz pisti ile ilgili yeterli bilgiye sahip değilseniz firmamızdan uzman bir yetkili talep edebilirsiniz.

Doğal buz pisti sahanızın ölçülerini tam olarak netleştirin.

Tesisin ve çalışacak ekibin güvenliğini sağlayacak çalışmalarınızı tamamlayın.

Doğal Buz Pisti Kiralama ile ilgili yukarıda verilen kısa bilgiler sizin için yetersiz ise lütfen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.