Ülkemizde bulunan kayak merkezleri, kendilerine has coğrafi, iklim ve konaklama koşulları ile her kış binlerce misafiri ağırlamaktadır. Yakın zamanda açılan farklı ölçülerdeki kayak merkezleri, kendi tesislerine daha fazla müşteri çekebilmek için alternatif sporlar arayışına girmişlerdir.

 

Kış sporları denilince ilk akla gelen kayak pistleridir, ancak farklı arayışlar içinde olan müşterileri çekebilmek için artık kayak merkezleri yavaş yavaş buz pateni pistlerini de hayata geçirerek rakiplerine karşı avantaj sağlamak gayreti içindedirler.

 

Firmamız tarafından açık alanlara veya kapalı alanlara kurulabilen buz pistleri kayak merkezlerine giden yerli ve yabancı misafirler tarafından yoğun talep görmeye başlamıştır.

 

Uludağ, Yıldızeli ve Sarıkamış’ ın öncülük ettiği buz pateni pistleri kış aylarında çok yoğun talep görmektedir. Sizlerde fark yaratmak ve müşterilerinize alternatif seçenekler sunmak istiyorsanız firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

 

21 yılı aşkın süredir sektöründe hizmet veren Ncs Spor Ailesi olarak en büyük amacımız kayak merkezlerinin coğrafi koşulları, bölgenin ekonomik yapısı ve işletmelerin mevcut sahalarını en uygun maliyetle en iyi şekilde hazır hale getirerek kayak merkezlerine gelen misafirlerin buz pateni sporunu öğrenmelerine katkıda bulunmaktır.