Kurumsal

Iletişim

Ice Rink Engineering & Manufacturing LLC, elli yıldan fazla bir süredir Sentetik buz pisti üretmekte ve satmaktadır. Ncs Spor Buz Pisti Ekipmanları ve İşletmeciliği Türkiye ve Ortadoğu Distribütörü olarak dünya’nın en gelişmiş teknolojisi ile üretilen ” EZGLIDE350″ sentetik buz pistlerinin hizmetini vermekteyiz.

 

1994 yılından beri sentetik buz pistleri ve doğal buz pistleri konusunda uzman ekibi ile hizmet veren Ncs Spor Buz Pisti Ekipmanları ve İşletmeciliği, gerek yurt içinde gerek yurt dışında birçok projeyi başarılı bir şekilde gerçekleştirmiştir.

 

Şirketimiz bünyesinde yer alan farklı departmanları ile ( Paten Mağazaları, Buz Pisti İşletmeciliği, Paten Eğitimleri, Etkinlikler, Geri Hizmet ve Spor Ekipmanları Tedariği vb.) hizmet vermeye devam eden şirketimiz, sektörün öncülerinden olmaya devam etmektedir.

 

Genel Müdürlüğünü Necati  Demirel’ in yaptığı şirket son yıllarda ülkemizde hızla yayılan Sentetik Buz Pistleri ve Doğal Buz Pistleri konusunda adından övgüyle söz ettirmeyi başarmıştır.

NCS Spor Buz Pisti Ekipmanları ve İşletmeciliği